
Zvonarek:”Ne mogu zamisliti bolje mjesto za sljedeći korak u svom razvoju”
Mladog dečka iz Preloga gledat ćemo i u Ligi prvaka koju je Sturm izborio nakon osvajanja austrijskog prvenstva. U seniorskoj karijeri ovo će mu biti treći klub, a posudba mu traje do lipnja 2025. godine.
“SK Sturm je vrhunski klub u Austriji i ove sezone igra u Ligi prvaka – ne mogu zamisliti bolje mjesto za sljedeći korak u svom razvoju. Razgovori s Andreasom Schickerom i Christianom Ilzerom bili su stvarno dobri, jedva čekam da počnem u Grazu”, poručio je Zvonarek na predstavljanju u austrijskom klubu.
O Zvonareku je biranim riječima govorio sportski direktor kluba Andreas Schicker.
“Razgovori s FC Bayernom, posebno s Christophom Freundom, prošli su vrlo dobro i konstruktivno. Lovro Zvonarek je vrlo nadaren igrač za vezni red koji je u svojim mladim godinama već upisao svoje prve nastupe za FC Bayern, ali je daleko od toga da je na kraju svog razvoja. Tehnički je vrlo jak i ima izvrsne nogometne vještine. Bilo je dosta međunarodnog interesa za igrača i sretni smo što je izabrao nas. Veselimo se vidjeti Lovru sljedeće godine u dresu Sturma.”
Zvonarek će u Sturmu nositi dres s brojem 14.