Vizinger strijelac u važnoj pobjedi WAC-a

U osmom kolu Austrijske Tipico Bundeslige nogometaši Wolfsbergera AC našega Daria Vizinger gostovali su kod Altacha. Prvo poluvrijeme domaćini su bili bolja ekipa, no nisu uspjeli pronaći gol do mreže gostiju. U drugom poluvrijemenu Wolfsberger dodaje gas te u 73. minuti pogotkom Peretza vodi 1:0. Sve nade domaćinu, da stigne do izjednačenja srušio je naš Međimurec Vizinger koji je u 79. minuti zabio za potvrdu pobjede svojeg kluba. Ovo je ujedno bio i treći ovosezonski pogodak Daria.

Tom pobjedom Wolfsberger je stigao do šestog mjesta lige s devet osvojenih bodova, dok je Altach na predzadnjem, jedanaestom mjestu lige s pet osvojenih bodova.

Nogometaše Wolfsbergera u četvrtak očekuje susret Europske lige u kojemu dočekuju hrvatskog prvaka,  zagrebački Dinamo.