Image

[VIDEO] Štefulj debitirao za Varaždin, Varaždincima prvi povijesni bod

Nogometaši Varaždina osvojili su prvi povijesni bod u HT Prvoj ligi.

Iako su imali loš početak, te minus 1 već u 14. minuti, Varaždinci se nisu predavali pogotkom bivšeg igrača Međimurja, Karla Težaka poravnavaju rezultat.

Slavlje Varaždina nije dugo trajalo jer samo šest minuta kasnije pogotkom Serderova, Inter vodi po drugi puta na utakmici.

Drugi dio nije počeo obećavajuće za Varaždince jer još jedan bivši igrač Međimurja, Karlo Sambolec dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton.

Dvije minuta kasnije Dejan Glavica opet vraća stvari na početak te postiže pogodak za 2:2.

Do kraja susreta imali smo priliku vidjeti još nekoliko lijepih situacija, ali mreže u Zaprešiću više se nisu tresle.

Međimurec Daniel Štefulj bio je među najboljim igračima Varaždina. Na poziciji lijevog beka bio je opasan po gol Intera, a stvorio je nekoliko dobrih situacija za napadače Varaždina.

Podsjećamo, Štefulj je prošle sezone u dresu Krškog odigrao 32 utakmice u najvišem rangu slovenskog nogometa.