Uvjerljivi Polet (SMnM), Rudar pao u posljednjoj minuti

Danas se igralo 14. kolo 3. HNL – Sjever.

Polet – Bjelovar 3:0

Polet je na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Bjelovara. U prvom dijelu postigli su dva pogotka preko Krištofića i Mezge. U drugom dijelu u strijelce se ponovno upisuje Dejan Mezga za konačan rezultat i osmu prvenstvenu pobjedu.

Polet je u ovoj polusezoni upisao osam pobjeda, tri remija i tri poraza te će prezimiti na trećem mjestu sa 27 bodova.

Polet (SMnM): Jambres, Frištofić, Škvorc, Mihalić, Dodlek, Herceg, Barat, Mezga, Horvat, Šegović, Lesar (Horvat M. Filipović, Hozjan, Medved, Kirić, Perčić, Cindrić)

Radnik – Rudar 2:1

“Laporniki” su na gostovanju u Križevcima upisali poraz u posljednjim trenucima susreta. Poveli su domaći u prvom dijelu pogotkom Borovčaka, a rezultat na 1:1 postavio je Filip Škvorc u 65. minuti. Domaći u 95. minuti imaju kazneni udarac kojeg realiziraju za veliko slavlje.

Polusezona za Rudar još nije završena jer ih čeka zaostali susret protiv jesenskih prvaka, Mladosti iz Ždralova.

Rudar: Rajf, Mesarić, Šardi, Zrna, Zeljko, Vaš, Vurušić, Skoliber, Nedeljko, Vinko, Škvorc F. (Kovač, Radek, Zadravec A., Šoltić M., Šoltić D.)

Ostali rezultati: Mladost (Ž) – Varteks 3:0, Virovitica – Graničar (Đ) 7:0, Podravac – Papuk 2:2, Tehničar – Podravina 3:0.