U šestom kolu uspješniji gosti

Uz propisane preventivne mjere protiv korona virusa djelomično uspješno je odigrano je 6. kolo Međimurskih liga „Međimurske novine“.

Šesto kolo za nijansu, tj. jednu utakmicu su uspješniji bili gosti, koji su od 26 odigrane utakmice bili bolji u 12, 3 su završile neriješeno, a u 11 su domaćini uzeli oba boda. Odigrane su i četiri zaostale utakmice u kojima su također bili bolji gosti odnijeli 3 pobjede te jednom su bolji bili domaćini. I dalje pod utjecajem ove COVID-19 situacije koja se ne stišava, te iz tog razloga i bolesti igrača je odgođeno 7 utakmica. „Zdravlje je na prvom mjestu“ te voditelj i dalje moli ekipe da imaju razumijevanja kod dogovaranja utakmica, te da ga se obavezno kontaktira ukoliko postoji bilo kakav problem oko dogovora ili odgode utakmice.

1. županijska liga „Međimurske Novine“

U tri odigrane utakmice šestog kola skor je jednak što se tiče domaćina i gosta. Tomislav Repalust je tricom donio bod HE-DRA 1 u srazu sa Putjanama. Barić Matija tricom i neporaženi Rinaldo Jurinec su ostavili Beličance kratkih rukave i bodov ostaju u Šenkovcu. Nikola Magdalenić tricom nije uspio spriječiti iznenađenje i Nedelišćanci se vraćaju sa punim pljenom. Derbi neporaženih Mihovljan 3 Primabiro i MSTC Čakovec se igra u petak zbog zauzetosti dvorane i odigranih zaostalih susreta Mihovljančara, kao i Putjane Brid i Hodošan.
U dvije odigrane zaostale utakmice Mihovljan je odnio obje pobjede. U srazu sa Hodošanom tricom Matije Strbata i neporaženim Ninom Bujanom, dok protiv Nedelišća su izgubili samo parove.

Rezultati 6 kolo:
HE-DRA 1 Draškovec – Putjane 2 MLD 5:5
ZEN-Šenkovec 2 – USTA Belica 1 7:3
Zasadbreg 1 – Nedelišće 1 4:6
Mihovljan 3 Primabiro – MSTC Čakovec * igra se u petak
Putjane Brid – Hodošan 1 * igra se u petak
ZAOSTALE UTAKMICE:
Mihovljan 3 Primabiro – Hodošan 11 7:3
Nedelišće 1 Mihovljan 3 Primabiro 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 3 Primabiro5500391110
2MSTC Čakovec440030108
3ZEN-Šenkovec 2530230206
4Hodošan 1430122186
5Putjane 2 MLD621330305
6Putjane Brid420222184
7USTA Belica 1520323274
8Zasadbreg 1620423374
9Nedelišće 1610517432
10HE-DRA 1 Draškovec501414361

Skor igrača:

Filip Godina (12-0), Nino Bujan (10-0), Matija Strbat (13-2), Paula Markati (10-2), Miljenko Vračar (12-3), Boris Preksavec (7-2), Filip Panić (9-3), Davor Vidović (9-3), Matija Barić (11-4), Nikola Magdalenić (13-5), Robert Lehkec (12-6), Nikola Mikac (8-4), Samir Kučević (6-3), Eugen Šimon (7-5), Božidar Krnjoul (7-6), Zoran Vidović (6-6)…

Sljedeće 7. Kolo:
Hodošan 1 – HE-DRA 1 Draškovec
Nedelišće 1 – Putjane Brid
MSTC Čakovec – Zasadbreg 1
USTA Belica 1 – Mihovljan 3 Primabiro
Putjane 2 MLD – ZEN-Šenkovec 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/83

2. županijska liga „Međimurske Novine“

Dubravko Hozjak je tricom usred Goričana predvodio svoj Prelog iznenađenja i do punog plijena i oba boda. Cure iz Šenkovca ovaj vikend uz pobjede u 1.Hrvatskoj ligi se vratile i sa oba boda iz Kotoribe, gdje se istakla tricom Marta Novak. Mihovljan 2 se odvojio već na 4 boda od pratitelja na vrhu te i dalje visoko pobjeđuje tricama Roberta Mikaca i Kristijana Kovačića. Goran Spahija i Mario Uršanić tricama su se istakli u visokoj pobjedi nad Šenkovcem. Jedna utakmica je odgođena zbog samoizolacije.

Rezultati 6. kolo:
Goričan 1 – GSTK Prelog 1 4:6
Kos-Kotoriba 3 – ZEN-Šenkovec 4 4:6
Mala Subotica 1 – Mihovljan 2 1:9
Čakovec 1 – ZEN-Šenkovec 3 9:1
Kos-Kotoriba 2 – HE-DRA 2 Draškovec
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Mihovljan 2660053712
2Kos-Kotoriba 2540135158
3Goričan 1640238228
4Čakovec 1640235258
5GSTK Prelog 1622227336
6ZEN-Šenkovec 4622226346
7ZEN-Šenkovec 3613225355
8Mala Subotica 1602418422
9HE-DRA 2 Draškovec401311291
10Kos-Kotoriba 3500512380

Skor igrača:

Robert Mikac (18-0), Kristijan Kovačić (18-0), Stjepan Vidović (11-2), Igor Vesenjak (15-3), Dubravko Hozjak (15-3), Anja Novak (11-4), Dario Grd (13-5), Vinko Legin (9-4), Ivan Pongračić (11-5), David Čukulic (10-5), Mario Uršanić (11-6), Filip Čabrajec (9-5), Marta Novak (11-7), Goran Spahija (8-6), Maja Trupković (9-9), Davorin Labazan (6-6)…

Sljedeće 7 kolo:

ZEN-Šenkovec 3 – Goričan 1
HE-DRA 2 Draškovec – Čakovec 1
Mihovljan 2 – Kos-Kotoriba 2
ZEN-Šenkovec 4 – Mala Subotica 1
GSTK Prelog 1 – Kos-Kotoriba 3

 više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/84

3. županijska liga „Međimurske Novine“

U tijesnoj pobjedi Mihovljana nad Čakovcem tricama su se istakli Dražen Bubek te pobjedom u zadnjoj partiji i Hana Zadravec. Mario Glavak i Dominik Filipašić tricama su zadržali bodove na svom terenu u visokoj pobjedi Donjeg Kraljevca nad Lopatincem. Također i u dvorani Druge Osnovne Škole visoka pobjeda domaćina ČAK-a nad drugom ekipom Hodošana, gdje su se trima pojedinačnim pobjedama istaknuli još uvijek neporaženi Nino Bašek te Vinko Grgić. Jedna utakmica je odgođena.

Rezultati 6. kolo:
Mihovljan 4 – Čakovec 2 6:4
Donji Kraljevec 2 – Lopatinec 3 8:2
ŠŠK ČAK Čakovec – Hodošan 2 9:1
Lopatinec 1 – HE-DRA 3 Draškovec
odgoda zbog samoizolacije

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Donji Kraljevec 26510441611
2ŠŠK ČAK Čakovec631240207
3Lopatinec 1531134167
4Lopatinec 3530226246
5Mihovljan 4620414464
6Hodošan 2511323273
7HE-DRA 3 Draškovec402213272
8Čakovec 230036240

Skor igrača:

Nino Bašek (18-0), Dominik Filipašić (17-1), Damir Ivanuša (10-3), Karlo Šoltić (11-4), Mario Glavak (10-5), Nenad Perko (6-3), Miljenko Belovari (7-5), Vinko Grgić (10-8), Jan Zrna (8-7), Domagoj Turk (9-9), Rajko Bel (6-6), Milovan Horvat (4-4), Mario Štefičar (7-8), Franjo Krznar (7-8), Jurica Pandur (7-8), Dražen Bubek (7-8), Mark Trbuhović (6-7), Marko Ružić (4-5)

Sljedeće 7. kolo:
HE-DRA 3 Draškovec – Mihovljan 4
Hodošan 2 – Lopatinec 1
Lopatinec 3 – ŠŠK ČAK Čakovec
Čakovec 2 – Donji Kraljevec 2

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/85

4. županijska liga „Međimurske Novine“

Visoka pobjeda na gostovanju kod Putjana ekipe Čakovca za koju su tricama najzaslužniji Vladimir Šestak te Josip Čižmešija. Također Beličanci uz tricu Damira Sečana i neporaženog Juricu Godina donose oba boda iz Svete Marije. Trica još uvijek neporaženog Dejana Marčeca nije bila dovoljna za pobjedu Nedelišćanaca kod Putjana. U Šenkovcu je ekipa Goričana pobjedu osigurala već nakon drugog kruga gdje se istaknuo neporaženi Dejan Gudlin. Kotoriba na gostovanju kod Čakovca uzela bod, a za više ih je tricom spriječio Danko Šimon.

Rezultati 6. kolo:
Putjane 4 – Čakovec 4 2:8
Sveta Marija 1 – USTA Belica 2 1:9
Putjane 3 – Nedelišće 2 6:4
ZEN-Šenkovec 5 – Goričan 3 4:6
Čakovec 3 – Kos-Kotoriba 4 5:5

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Kos-Kotoriba 46510471311
2Goričan 36420392110
3Čakovec 3641139219
4Nedelišće 2623134267
5Putjane 3631231297
6USTA Belica 2521225255
7Čakovec 4511323273
8ZEN-Šenkovec 5611424363
9Putjane 4610517432
10Sveta Marija 1601511491

Skor igrača:

Dejan Marčec (18-0), Danko Šimon (12-0), Stanislav Sović (11-1), Siniša Dvorski (14-4), Josip Šestanj (10-3), Dražen Šoltić (13-5), Goran Čok (8-3), Jurica Godina (10-4), Miljenko Peras (10-4), Dejan Gudlin (12-5), Josip Čižmešija (10-5), Damir Sečan (5-3), Željko Odorčić (7-5), Stjepan Šalamon (10-8), Ladislav Varga (10-8), Boris Gverić (9-8), Darko Trojko (9-9), Zlatko Murković (9-9) …

Sljedeće 7. kolo:
Kos-Kotoriba 4 – Putjane 4
Goričan 3 – Čakovec 3
Nedelišće 2 – ZEN-Šenkovec 5
USTA Belica 2 – Putjane 3
Čakovec 4 – Sveta Marija 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/86

5. županijska liga „Međimurske Novine“

U Draškovcu podjela bodova gdje domaćini nisu imali rješenja za tricu Marijana Srica u ekipi Joka-Čakovec. U borbi gdje nije bilo neporaženog igrača, tijesnim rezultatom oba boda su ostala u Donjem Vidovcu. Patrik Bašnec i Tomica Kos tricama su osigurali visoku pobjedu ekipi Goričana u Maloj Subotici isto kao i Marko Puškadija i Mladen Železnjak tricamasvojoj ekipi Putjana na gostovanju u Donjem Vidovcu. Tijesnu pobjedu u Čakovcu je izvukla ekipa Preloga gdje je najzaslužniji za bodove tricom bio Nenad Martinec.

Rezultati 6. kolo:
HE-DRA 4 Draškovec – Joka-Čakovec 5:5
Donji Vidovec 1 – Kos-Kotoriba 5 6:4
Mala Subotica 2 – Goričan 2 2:8
Donji Vidovec 2 – Putjane 7 1:9
Stara Vaga Čakovec 6 – GSTK Prelog 2 4:6

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Goričan 26600421812
2Putjane 7641139219
3Donji Vidovec 1640235258
4GSTK Prelog 2632133278
5Joka-Čakovec622231296
6Mala Subotica 2622226346
7Donji Vidovec 2621326345
8HE-DRA 4 Draškovec611423373
9Kos-Kotoriba 5610525352
10Stara Vaga Čakovec 6601520401

Skor igrača:

Marijan Sirc (17-1), Patrik Bašnec (16-2), Mladen Železnjak (15-3), Nenad Martinec (15-3), Danijel Škoda (8-3), Ivica Marton (12-5), Dragan Šajn (12-6), Marko Puškadija (11-6), Zoran Matulin (11-6), Tomica Kos (10-6), Matija Lukša (10-6), Kristian Pintarić (10-7), Pavlo Dornik (10-8), Draženko Igrec (10-8), Ivan Gabaj (8-7), Matej Šlibar (9-8), Damir Posavec (9-9), Stjepan Mikulić (9-9) …

Sljedeće 7. kolo:
GSTK Prelog 2 – HE-DRA 4 Draškovec
Putjane 7 – Stara Vaga Čakovec 6
Goričan 2 – Donji Vidovec 2
Kos-Kotoriba 5 – Mala Subotica 2
Joka-Čakovec – Donji Vidovec 1

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/87

6. županijska liga „Međimurske Novine“

Goričan je uzeo oba boda u srazu sa Zasadbregom usprkos trici najraspoloženijeg gosta Marka Pergara. Dragoslavec Breg nije uspio se vratiti neporažen iz Belice i to tijesnim porazom za koji je tricom i pobjedom u zadnjoj partiji najzaslužniji još uvijek neporažen u ligi Nikola Merdanović. Sven Poljak tricom najraspoloženiji u ekipi domaćina Svete Marije nije uspio spriječiti poraz od ekipe Lopatinca. Jedna je utakmica odgođena zbog samoizolacije igrača. U zaostaloj utakmici tricama Danijela Mavrina i Nikole Merdanovića se USTA Belica vratila sa oba boda iz gostovanja kod ekipe Lopatinca.

Rezultati 6. kolo:
Goričan 5 – Zasadbreg 2 6:4
USTA Belica 3 – Dragoslavec Breg 6:4
Sveta Marija 3 – Lopatinec 4 4:6
Nedelišće 3 – Donji Kraljevec 1
odgoda samoizolacija igrača
ZAOSTALA UTAKMICA:
Lopatinec 4 – USTA Belica 3 3:7

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1Dragoslavec Breg6501402010
2USTA Belica 3541033179
3Lopatinec 4640236248
4Sveta Marija 2531128227
5Goričan 5620427334
6Donji Kraljevec 1411219213
7Zasadbreg 2510422282
8Nedelišće 3410310302
9Sveta Marija 3501415351

Skor igrača:

Nikola Merdanović (14-0), Marko Pergar (14-1), Josip Filipašić (10-2), Bojan Jambrović (13-3), Branko Vučenik (11-3), Sven Poljak (7-2), Franjo Pintarić (7-2), Anton Jambrović (13-4), Mladen Trbuhović (12-5), Stjepan Kolarić (10-5), Tihomir Horvat (7-5), Filip Blažek (10-8), Danijel Mavrin (6-5), Dragan Raić (8-7), Roko Lesinger (9-9), Alen Kovačić (5-5), Damir Kos (5-5) …

Sljedeće 7. kolo:
Dragoslavec Breg – Sveta Marija 3
Donji Kraljevec 1 – USTA Belica 3
Zasadbreg 2 – Nedelišće 3
Sveta Marija 2 – Goričan 5

više detalja : http://www.natjecanje.com/TournamentFormatsLists/Details/88

7. županijska liga „Međimurske Novine“

U Knezovcu visoka pobjeda domaćina uz tricu Roberta Meglića neporaženog Roberta Pintarića nad ekipom Preloga. Pribislavčani se vraćaju sa oba boda iz Goričana gdje su se tricama istaknuli Željko Mihalic i Saša Kneklin. Maksimalnu desetku je ostvarila treća ekipa Preloga nad ekipom Svete Marije. Dvije utakmice su odgođene. U zaostaloj utakmici također visoka pobjeda Preloga 3 nad domaćinom Zasadbregom 3 uz trice Tina Matića i Nevena Šafarića.

Rezultati 6. kolo:
Udruga “OKUS” Knezovec – GSTK Prelog 4 8:2
Goričan 4 – STK Pribislavec 1367 2:8
GSTK Prelog 3 – Sveta Marija 4 10:0
Zasadbreg 3 – Mihovljan 6
odgoda zbog samoizolacije
Hodošan 3 – HE-DRA 5 Draškovec
odgoda zbog samoizolacije
ZAOSTALA UTAKMICA:
Zasadbreg 3 – GSTK Prelog 3 1:9

EkipaUkupnoPobjedaNerješenoIzgubljeno+Bodovi
1GSTK Prelog 36600501012
2Hodošan 3540138128
3Mihovljan 6531134167
4STK Pribislavec 1367631234267
5Udruga “OKUS” Knezovec631233277
6HE-DRA 5 Draškovec522130206
7Goričan 4620422384
8GSTK Prelog 4611419413
9Zasadbreg 340049310
10Sveta Marija 450051490

Skor igrača:

Neven Šafarić (16-2), Tino Matić (14-2), Matija Volf (11-2), Renato Varga (11-2), Josip Pintarić (10-2), Željko Mihalic (12-3), Ali Avdija (8-2), Matteo Demario Časni (7-2), Saša Kneklin (13-4), Luka Mikec (9-3), Rafael Dominik (10-4), Gabriel Dominik (9-4), Ivan Kavran (8-4), Jura Bistrović (8-6), Antonija Matoša (4-3), Robert Pintarić (6-5), Sebastijan Munka (7-6) …

Sljedeće 7. Kolo:
Sveta Marija 4 – Udruga “OKUS” Knezovec
Mihovljan 6 – GSTK Prelog 3
STK Pribislavec 1367 – Zasadbreg 3
HE-DRA 5 Draškovec – Goričan 4
GSTK Prelog 4 – Hodošan 3