Image

Sjajne Zrinskice rasturile Sesvete

U utakmici 7. kola Zrinskice su uspjele upisati prvu pobjedu.

ŽRK „Zrinski“ Čakovec 33:RK „Sesvete Agroproteinka“ 24

Gošće su povele tek jednom početkom utakmice, a nakon toga jednosmjerna utakmica u kojoj su Zrinskice sve imale pod kontrolom i polako povećavale svoju prednost. Na poluvremenu su vodile osam pogodaka razlike. Bilo je 19:11.

Drugo poluvrijeme Zrinskice su održavale razliku između osam i deset pogodaka razlike i mirno privele utakmicu kraju.

Danas su se u redovima Zrinskica posebno istakle Ira Resman sa 8 pogodaka uz šut 8/8 i Hannah Vuljak sa 9 pogodaka uz šut 9/12.

Danas su u domaćim redovima predstavljene dvije nove igračice, Dora Car i Lana Bartolić koje su ostavile odličan dojam u premijernom nastupu.

Već u srijedu Zrinskice na domaćem parketu igraju zaostalu utakmicu protiv Podravke.

Za Zrinski nastupile su:
Marta Kozjak (5/17), Dora Car, Viktorija Rebernik, Zoe Rajher, Lorena Petreković, Hannah Vuljak (9 (2 – 7m)), Melani Balić (5), Anja Žvorc (2/14), Ira Resman (8), Ena Car (4), Bianca Strbad, Lana Bartolić, Hana Laptoš (4), Lana Blagus (3), Anja Balent.

tekst: K. Marcijuš