Rudar uvjerljiv, Dinamo (D) slavio u Koprivnici

Varteks i Polet jučer su otvorili sedmo kolo 3. Nogometne lige – Sjever, a danas su svoje susrete odradili ostali članovi treće lige.

Rudar – Podravac 3:0

Rudarovci su na domaćem terenu stigli do trećeg ovosezonskog slavlja. Dvostruki strijelac na susretu bio je Ivan Cimerman da bi pobjedu potvrdio Fran Antolović u 87. minuti.

Rudar: Kodba, Nedeljko P., Antolović, Zeljko, Mikulić, Vinko, Vaš, Hlišć, Nedeljko K., Cimerman, Martinjaš (Srpak, Mađarić, Liklin, Perčić, Puljić, Sakač, Novak A.)

Koprivnica – Dinamo (D) 1:2

Dinamovci su upisali četvrtu pobjedu u trećeligaškom društvu. Susret u svoju koriet rješili su već u 10. i 13. minuti pogocima mladih igrača, Roberta Vugrineca i Mateja Mezge. U drugom dijelu domaćin je postigao jedini pogodak na susretu.

Dinamo (D): Prekupec, Rališ, Sabo, Vugrinec, Sabol, Mlinarić, Petak, Mezga, Kovač, Bacinger, Šimunić (Perković, Krznar, Malenović K., Novak, Marodi, Andročec, Jakšić)

Ostali rezultati: Varteks – Polet 0:3, Virovitica – Radnik 2:4, Papuk – Podravina 2:1