Pregršt pogodaka, četiri gostujuće pobjede u najvišem županijskom rangu

Kompletirano je još jedno kolo od 3. HNL – Sjever do 3. Međimurske nogometne lige. Bilo je tu svakakvih rezultata, a najveće pobjede s obzirom na rang natjecanja upisali su Polet (SMnM) i Mladost Komet.

3. HNL – Sjever

Međimurje – Bjelovar 2:2 (Hlišć, Ratajec – Fajić, Nikolić)

Polet (SMnM) – Rudar 11:0 (Glavica 3x, Brezovec 2x, Patafta 2x, Šarić 2x, Barat, Dolovski)

Mladost – Radnik 2:0 (Brezina, Žabec)

Papuk – Podravac 1:1 (Rukavina – Furmek)

Podravina – Virovitica 2:0 (Tkalčić, Artuković)

Varteks – Koprivnica 1:0 (Benković)

4. Nogometna liga – Čakovec – Varaždin

Galeb – Naprijed 1:5 (Topić – Horvat 2x, Božek, Novak M., Pavliš)

Mladost (SM) – Dinamo (D) 2:2 (Volar, Valjak – Sabol, Malenović)

Nedeljanec – Draškovec 2:0 (Škvarić 2x)

Jalžabet – Ivančica 4:2 (Lučić 2x, Premužić, Firmo – Josipović, Jagić)

Plitvica – Bednja 1:4 (Horvatić – Herceg, Klopotan, Bregović, Žuti)

Mladost Komet – Dubravka Zagorac 17:0 (Pintarić 4x, Šegović 2x, Coutinho 2x, Sabol 2x, Vuk 2x, Horvat 3x, Knežević, Radiković A.)

Zelengaj – Budućnost 8:0 (Bartolec 3x, Horvat 2x, Vrbanić I., Vrbanić V., Vrček)

1. Međimurska nogometna liga

Dubravčan – Podturen 2:3 (Klarić, Andrlon – Vrtarić, Petak, Lepen)

Jedinstvo (GM) – Sloga (Š) 1:2 (Sokač – Kovač, Ferlin)

Bratstvo (J) – Sloga (Č) 4:0 (Padarić 2x, Sakač, Haček)

Venera PMP – Croatia 3:0 (Mihalić, Šopar, Ovčar)

Trnava – Bratstvo (SV) 1:2 (Lacković – Vrbanec, Frančić)

Centrometal – Omladinac (NSR) 3:0 (Meglić, Novak, Dombaj)

Dinamo (P) – Međimurec 1:3 (Baksa – Kuhar, Kirić, Otsuka)

Polet (P) – Graničar (K) 1:3 (Ladić – Brčić 2x, Čmrlec)

Nedelišće – BSK 1:1 (Diego – Lacković)

2. Međimurska nogometna liga – skupina A

Omladinac (DS) – Drava (DM) 0:4 (Slaviček 2x, Štrok, Igrec J.)

Jadran – Vidovčan 2:2 (Mihalic, Novak – Pišpek, Herman)

ČSK – Otok 5:2 (Radić, Begović, Višnjić 2x, Sušec – Tkalec 2x)

Kraljevčan 38 – Mladost (I) 3:1 (Lipić, Novak D. 2x – Perčić)

Spartak – Borac PMP 2:1 (Nakamura, Ivanuša – Kovačić)

Borac (DH) – Drava (K) 1:3 (Habola – Mavriček, Jakup 2x)

Mladost (D) – Radnički 2:2 (Strahija N., Tomašek – Toplek, Antolašić)

Hodošan – Budućnost (P) 7:2 (Jakšić 2x, Zrna, Strahija Z., Sraka 2x ag., Hađikan – Maček, Halić)

2. Međimurska nogometna – skupina B

Budućnost (M) – Omladinac (M) 5:1 (Berdin 2x, Majerić 2x, Antolović L. – Dodlek)

Sokol – Pobjeda 6:0 (Berdin, Šoltić M., Obradović, Horvat A., Hertarić, Šafarić)

Strahoninec – Mali Mihaljevec 2:3 (Žunić, Erdelja – Bestijanić 2x, Moharić)

Sloboda (M) – Sloboda (S) 2:1 (Sanjković, Kovač – Dodić)

Vučetinec – Hajduk (B) 2:4 (Kirić, Vabec – Krnjak, Marčec, Biber, Senčar)

Pušćine – Zasadbreg 77 1:2 (Novak – Lisjak, Levačić)

Plavi – Trnovec 3:2 (Nerer 2x, Kanski – Matsuki, Jurman)

Hajduk (Š) – Mura 1:0 (Šardi)

3. Međimurska nogometna liga

Jedinstvo (NSnD) – Parag 20:3 (Novak S. 5x, Janović 2x, Fotak 3x, Grudić 3x, Korpar 2x, Liber 3x, Grabar 2x – Ignac A. 2x, Balog N.)

Dubrava – Graničar (N) 5:2 (Filipović, Kovač P. 3x, Petak – Levačić, Blažon T.)

Torpedo – Bratstvo (P) 4:3 Hatlek, Raguž, Turk, Pintarić – Novak, Šoštarič, Balog)

Napredak – Donji Koncovčak 0:4 (Cerovec, Sakač 2x, Horvatić)