Image

Poletu (SMnM) međimurski derbi

Međimurski derbi između Rudara i Poleta (SMnM) igrao se u Murskom Središću pred otprilike

Obe momčadi u susret su ušle u sjajnoj formi upisavši dvje pobjede na startu drugog dijela. Rudar je u susret ušao željan “osvete za poraz 3:0 u jesenskom dijelu prvenstva dok je Polet htio nastaviti pobjednički niz i držati sami vrh trećeligaškog društva.

Poletovci su imali odličan početak te su poveli u 14. minuti pogotkom kapetana Nikole Barata. U 31. minuti Kodba drugi put odlazi po loptu u mrežu koju je zatresao Andrej Jurinić u 31. minuti.

Gosti su na odmor otišli s dva gola prednosti

U drugom dijelu obje momčadi imale su prilike, ali mreže se nisu tresle pa je ostao rezultat iz prvog dijela.

Rudar: Kodba, Antolović, Zeljko, Belaj, Hlišć N., Hlišć S., Vinko, Vaš, Cimerman, Nedeljko K., Nedeljko P. (Srpak, Mikulić, Novak, Puljić, Debelec, Liklin, Perčić)

Polet (SMnM): Jambres, Mesarić, Horvat P., Telebar, Barat, Šrefanec, Žganec S., Mezga, Šarić, Patafta, Mihalinec (Topolnjak, Horvatić, Žulić, Jurinić, Krištofić, Perčić, Žganec J.)

U posljednjem kolu drugog kruga Rudar gostuje u Podravini dok Polet dočekuje Koprivnicu.

Ostali rezultati 17. kola: Dinamo (D) – Radnik 2:4, Koprivnica – Podravac 2:1, Varteks – Podravina 6:0, Papuk – Virovitica 1:0