Image

Poletovci pobjedom najavili početak drugog dijela

Deveti pripremni susret danas su odradili nogometaša Poleta (SMnM) na ovim zimskim pripremama.

Uoči nastavka sezone izabranici trenera Brezovca ugostili su Tehničar iz Cvetkovca. U 19. minuti Filip Perčić pogodio je u 19. minuti, a s tim rezultatom otišlo se na odmor. Odmah po ulasku u igru, Nino Patafta zabio je pogodak u 50. minuti za 2:0. U 63. minuti već je 3:0, a u strijelce se upisao Josip Žganec. U razmaku od deset minuta gosti postižu za izjednačenje. Međutim, tu nije bio kraj jer u 76. minuti Perčić drugim pogotkom donosi pobjedu 4:3 Poletu.

Polet (SMnM): Jambres, Telebar, Krištofić, Horvat, Horvatić, Barat, Perčić, Žganec S., Žulić, Jurinić Mihalinec

Sljedeću subotu počinje prvenstvo za Polet, a u pvom kolu nastavka gostuju kod Papuka.