Image

Polet projurio Viroviticom, Rudar slavio, prvi poraz Dinama (D)

Ovog vikenda na rasporedu je 5. kolo 3. NL Sjever.

Nakon solidnog uspjeha u prošlom, ovo kolo međimurske klubovi ostvarili su dvije pobjede i jedan poraz.

Varteks – Dinamo (D) 2:1

Domašinčani su na gostovanju kod bivšeg trenera Nikole Goričanca upisali prvi ovosezonski poraz. Domaći sastava do pobjede je stigao pogocima Šoštarića u 16. i Horačeka u 52. minuti. U drugom dijelu Domašinčani su samo uspjeli ublažiti poraz pogotkom u 72. minuti, a mrežu Valentića zatresao je Stjepan Krznar. Za Varteks su od prve minute krenuli Saša Stojko, Dorian Jakupak i Mihael Vlah dok su na klupi za pričuve bili Domagoj Kanižaj i Karlo Mihoković.

Dinamo (D): Prekupec, Rališ, Vugrinec, Sabol, Krznar, Malenović K., Petak, Novak F., Mezga, Malenović N., Kovač (Magdalenić, Sabo, Mlinarić, Marodi, Perković, Bacinger, Šimunić)

Virovitica – Polet (SMNM) 0:2

Petar Horvat zabio je za vodstvo gostujućeg sastava u 33. minuti. Pobjedu Poleta potvrdio je Nikola Barat u 42. minuti.

Polet je bio siguran u Virovitici

Polet: Jambres, Mesarić, Barat, Horvat P., Žgaec S., Glavica, Žulić, Mihalinec, Šarić, Perčić, Telebar (Topolnjak, Sabol, Novak D., Patafta, Jurinić, Žganec E., Krištofić, Žganec J.)

Rudar – Koprivnica 4:3

Druga pobjeda Lapornika izborena je na blatnjavom terenu. Kevin Nedeljko zabio je već u 2. minuti, a gosti su preokrenuli rezultat već do 17. minute. Na odmor se otišlo s rezultatom 2:2, a u 45. minuti mrežu Koprivnice pogodio je Vaš. Na startu drugog dijela Cimerman zabija za 3:2. U 60. minuti ponovno izjednačenje na susretu pogotkom gostujućeg napadača. Rudar je do pobjede stigao u 75. minuti drugim pogotka K. Nedeljka.

Teški uvjeti bili su u Murskom Središću/Damir Perhoč

Rudar: Kodba, Novak A., Šardi, Zeljko, Cimerman, Mikulić, Vaš, Hlišć, Vinko, Nedeljko K., Martinjaš (Srpak, Nedeljko P., Liklin, Antolović, Puljić, Skoliber, Sakač)

Ostali rezultati: Papuk- Podravac 1:2, Podravina – Radnik Križevci 0:1