Image

Nova uvjerljiva pobjeda Zrinskica

U desetom kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene Zrinskice su ugostile posljednjeplasiranu ekipu Zeline te stigle do druge uzastopne pobjede u prvenstvu.

Zrinski – Zelina 27:21

Već od prve minute Zrinskice su preuzele inicijativu, postavile se s ulogom favorita te gostima nisu dopustile niti jedno vodstvo na susretu. Do poluvremena Zrinski je stekao veliku prednost, a na odmor su otišle s prednošću 12:6. U drugom dijelu vodstvo domaćih igračica stalno je variralo u intervalu od 6-8 pogodaka, a nakraju su slavile s 6 pogodaka razlike.

Najraspoloženije u ekipi Čakovčanki bile su Lea Vukojević i Hannah Vuljak sa 8 postignutih pogodaka.

Zrinski je ovom pobjedom došao do četvrtog mjesta te ima 14 bodova, koliko i trećeplasirana Dalmatinka, no Čakovčanke imaju utakmicu manje.

Zrinski: Kozjak (4 obrana), Ugrin (5 obrana), Car, Gudelj 2, Radek, Balić 1, Bartolić 1, Krizmanić 1, Blagus, Siročić, Rebernik, Vukojević 8, Vuljak 8, Džono 6.