Neuspješan vikend za ŽOK Kaštel

Protekli vikend nije bio uspješan ni za jednu od tri ekipa ŽOK-a Kaštel.

Seniorska ekipa odigrala je utakmicu u gostima protiv OK Dinamo Zagreb. Odlično su krenule u igru i osvajile prvi set s rezultatom 25:21, no domaće igračice preokreću utakmicu u svoju korist i osvajaju sljedeći set rezultatom 22:25. Započeo je treći borbeni set u kojem se igralo poen za poenom te je završio rezultatom 24:26. Nažalost, igračice Kaštela su izgubile četvrti set 22:25. Stoga utakmica završava rezultatom 3:1 u korist domaće ekipe, a naša seniorska ekipa ostaje bez i jednog boda ovaj vikend.

Druga ekipa također je igrala u gostima, protiv ŽOK-a Ivanec III. Bilo je neuspješno, no već sljedećeg vikenda streme ka boljem rezultatu. Rezultat nedjeljne utakmice Kaštela II protiv ŽOK-a Ivanec III:18:25,17:25,16:25.

Ovog vikenda treća ekipa prvi put je zakoračila na teren s jako dobrim rezultatom 9:25,17:25,8:25.

Iako rezultat nije bio dovoljan za pobjedu, u klubu su iznimno ponosni na djevojke. Također su igrale u gostima protiv ekipe ŽOK Ivanec IV. Najmlađe djevojke na velikom terenu pokazale su veliku želju i borbu kako je naveo njihov trener Luka.