Image

Nedelišće porazilo Podturen

Kroz proteklih 14 dana nogometaši Nedelišća su uz osam odrađenih treninga odradili i dvije trening-utakmice. Na pomoćnom igralištu u Nedelišću 20. veljače gostovao je županijski prvoligaš Kraljevčan 38, a nadmetanje je završilo uvjerljivom pobjedom domaćina s 5:0.

Tjedan dana kasnije momčad Nedelišća susrela se u Podturnu s istoimenim domaćinom koji se nalazi pri samom vrhu poretka međimurskih županijskih prvoligaša. U prvom poluvremenu Nedelišće je povelo 0:2, a u nastavku po jedan pogodak sa svake strane za konačnih 1:3.

Po dva pogotka u ovim trening-utakmicama postigli su Nino Vizinger, Saša Treska i David Jurak, a strijelac jednog bio je Matija Farkaš.

Nastavak natjecateljske sezone i dalje je upitan, poznato je tek da se prve službene utakmice neće igrati prije 15. ožujka.