Nedelišće iznenadilo Međimurje

Ni dosadna kiša i hladni vjetar nisu spriječili četristotinjak gledatelja kako bi došli na prvi finalni susret. Nedelišće u uzvrat ulazi s prednošću 2:0 te nas zasigurno sljedećeg tjedna čeka novi zanimljivi susret.

Nedelišće – Međimurje 2:0

Na vodom natopljenom terenu te po jakom vjetru bolje su se snašli domaći. Prvi dio završio je bez pogodaka uz nekoliko izglednih prilika. Drugi dio bolje započinje Nedelišće koje prijeti preko Diega, ali njegov udarac dobro je obranio Kirić. Međutim, u 63. minuti Kirić nije imaš šanse kada je Farkaš glavom zatresao mrežu za 1:0. Osam minuta kasnije Diego ima isti recept te iskorištava grešku gostujuće obrane te pogađa za konačnih 2:0.

Nedelišće: Kocijan, Pintarić M., Pintarić N., Vibovec F., Treska I., Jurak, Farkaš, Kršlak Kosir, Treska S., Diego (Vibovec, Zicarelli, Vibovec, Bukvašević, Bujanić)

Međimurje: Kirić, Marđetko, Jakupak, Cerovčec, Stryzhak, Kuqi, Mihoković, Marcijuš, Ratajec, Škvorc F., Arambašić (Hozjan, Fijačko, Meglić, Mendelski, Ivančić, Bacinger)

Sudačku četvorku činili su glavni sudac Karlo Klobučarić, pomočnici Josip Sokač i Ivica Felker te 4. sudac Roberto Dežđek.

Uzvratni susret igra se 1. lipnja u Čakovcu na stadionu SRC Mladost.