Međimurski Mercato: Svi transferi zimskog prijelaznog roka

Prijelazni rok završen je 28.2.2021. U nastavku vam donosimo posljednje transfere naših predstavnika u 2.HNLŽ, 2.HNL, 3.HNL- Sjever, 4.NL ČK-VŽ te sve ostale transfere iz međimurskih liga u svim dobnim kategorijama (djeca,seniori, veterani).

2.HNL

NK MEĐIMURJE – Čakovec

Matija Mendelski (TV 1893 Freyung), Gajić Nemanja (NK Brda, Dobrovo), Hasanović Ahmed (Olimpik, Sarajevo), Merville Claudio-Anderson (Salon Palloilijat), Neven Hlišć (NK Tehničar, Cvetkovec), Uroš Poljanec (E.N.Y. Digenis Ipsona), Marin Kuzminski (NK Osijek, Osijek), Bruno Čovo (NK Slaven Belupo, Koprivnica), Marko Čovo (NK Slaven Belupo, Koprivnica), Niko Havelka (NK Slaven Belupo, Koprivnica), Dalibor Vrbanić (NK Lokomotiva, Zagreb), Petr Zapalač (MFK Frydek Mistek), Niko Ivančić (NK Slaven Belupo, Koprivnica), Borko Božić (NK Varaždin, Varaždin), Edvin Bratuša (NK Međimurec (DP), Dunjkovec-Pretetinec), Fran Debelec (NŠ Međimurje-Čakovec, Čakovec), Filip Mihaljević (PFC Lokomotiv Plovdiv), Ivan Rodrigo MORAN BLANCO (Charlottenburger Fussball-Club Hertha 06 e.V), Rexhiano PEQINI (Apollon Smirnis FC)

3.HNL – Sjever

NK POLET – Sveti Martin na Muri

Karlo Težak (NK Varaždin, Varaždin), Karlo Karlovčec (NK Bratstvo (J), Jurovec), Dejan Glavica (NK Varaždin, Varaždin),

NK Rudar – Mursko Središće

Dino Murković, Mateo Šupljika (oba ND Lendava 1903), Ivan Ptiček (NK Rogaška)

4.NL ČK-VŽ

NK NEDELIŠĆE

Manuel Marčec (SV Heiligenbrunn), Mihael Fegeš, Karlo Marciuš (NK Strahoninec, Strahoninec)

NK DINAMO – Domašinec

Dominik Masten (NK Varteks, Varaždin), Marko Furdi (NK Međimurje, Čakovec), Dino Kovač (NK Graničar Novakovec, Novakovec)

NK SLOGA – Čakovec

Jan Bobičanec (NK Polet (SMnM), Sveti Martin na Muri), Filip Debelec (NK Pobjeda, Gornji Hrašćan), Nikola Silaj (NK Sloga Čakovec, Čakovec), Danijel Marčec (FC Turk Gucu Erding), Hrvoje Kovačić (NK Mladost Selnica, Selnica), Filip Borko (NK Pobjeda, Gornji Hrašćan)

NK OMLADINAC – Novo Selo Rok

Niko Kodba (NK Rudar (MS), Mursko Središće), Marko Prenkpalaj (NK Međimurje, Čakovec), Lovro Panić Levak (NK Međimurje, Čakovec), Saša Stojko (NK Međimurje, Čakovec), Slaven Hlišć (UFC Strallegg)

NK CENTROMETAL – Macinec

Robert Šostarić (NK Viktorija, Vojakovac), Kosuke Hibi (Rajil FC Higashi Mikawa), Shogo Ota (Tokiwa University Football Club)

NK MEĐIMUREC – Dunjkovec-Pretetinec

Dean Šafarić (NK Omladinac Novo Selo Rok), Mihael Lovrec (NK Sloboda Slakovec, Slakovec), Dražen Mlinarić (NK Borac, Imbriovec), Shuto Sato (Shonan Gakuin High School FC), Patrik Kirić (NK Polet (SMnM), Sveti Martin na Muri), Kohei Oikawa (Bayside United FC)

1.MNL

NK TRNOVEC

Danijel Košak (NK Galeb (O), Oporovec)

NK VENERA – Sveti Juraj na Bregu

Patrik Mihalić (NK Jedinstvo (GM), Gornji Mihaljevec)

NK GALEB – Oporovec

Armin Pokvić, Dražen Kapeš (ŠD Gorišnica)

NK GRANIČAR – Kotoriba

Lovro Nikić (NK Tehničar, Cvetkovec), Nikola Golenja (ASV Z+H Weber Gem.Tobaj), Tin Čmrlec (NK Vidovčan, Donji Vidovec)

NK TRNAVA – Goričan

Marko Vidović

NK JEDINSTVO – Gornji Mihaljevec

Ladić Marko (ŠD Gorišnica), Bruno Liber (NK Varteks, Varaždin), Ivica Smiljanec (NK Spartak, Mala Subotica), Yuya Morii (NK Vučetinec, Vučetinec), Teru Hashimoto (Senshu University FC)

NK PODTUREN

Damian Murković, Petar Mihalec,

NK BRATSTVO – Jurovec

Tomislav Levačić (NK Graničar Novakovec, Novakovec), Leon Novak (NK Centrometal, Macinec)

NK SLOGA – Štrigova

Leon Kolmanić (NK Dinamo Žiškovec, Žiškovec), Zvonimir Panić (NK Nedelišće, Nedelišće)

NK POLET – Pribislavec

Luka Jurović (SV Kroisegg),

NK BSK – Belica

Davor Priher (ŠD Gorišnica), Edi Lacković (NK Spartak, Mala Subotica)

NK NAPRIJED – Cirkovljan

Dorian Blažinčić (NK Mladost Sveta Marija, Sveta Marija)

NK DUBRAVČAN – Donja Dubrava

Mihael Štefić (NK Galeb (O), Oporovec)

NK DRAŠKOVEC

Matija Tušek (NK Plitvica (S), Selnik)

NK SPARTAK – Mala Subotica

Antonio Majstorović (NK Croatia Hrastje, Hrastje), Ivan Mikulaj (NK Omladinac Držimurec-Strelec, Držimurec-Strelec), Marko Pomahač (NK ZET, Zagreb), Atsushi Handa (FC Fortissimo), Petar Vlašić (NK Spartak, Mala Subotica)

NK KRALJEVČAN 38 – Donji Kraljevec

Hayate Miyamoto (Shizuoka Sangyo University FC, -)

2.MNL – A

NK VIDOVČAN – Donji Vidovec

Vanja Matotek (NK Graničar Kotoriba, Kotoriba)

NK OTOK – Otok

Ivan Židov (NK Lio, Osijek), Filip Kalšan (NK Mladost Komet, Prelog), Dejan Oršuš (NK Otok, Otok), Dino Božek (NK Otok, Otok)

NK ČSK – Čehovec

Ivan Matković (NK Otok, Otok)

NK BUDUĆNOST – Podbrest

Damjan Novak (NK Budućnost (P), Podbrest)

NK RADNIČKI – Gardinovec

Rafael Paler, Ivan Sambolek (NK Udarnik 32, Kućan Gornji)

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

Anja Okreša, Berta Bračko (NK Plitvica (G), Gojanec), Leona Kocijan (NK Varteks, Varaždin), Mihaela Letonja (NK Dinamo Babinec, Babinec), Ema Hrnčić (NK Polet (C), Cestica), Anamarija Fot (ŠNK Novi Marof, Novi Marof), Ivan Kopasić (NK Vidovčan, Donji Vidovec), Ivan Šelja (NK Naprijed (C), Cirkovljan), Roko Vlah (NK Međimurje, Čakovec), Mark Miller (NK Međimurje, Čakovec), Luka Ožura (NK Međimurje, Čakovec)

NK DRAVA – Donji Mihaljevec

Goran Pongrac (SC Mariasdorf), Mateo Orehovec (NK Mladost (SM), Sveta Marija)

NK JADRAN – Štefanec

Siniša Frančić (NK Budućnost (P), Podbrest)

NK OMLADINAC – Držimurec-Strelec

Josip Blažona (NK Spartak, Mala Subotica)

2.MNL – B

NK MURA – Hlapičina

Ivica Telebuh, Mario Žganec

NK SOKOL – Vratišinec

Mihael Lebar (NK Mura, Hlapičina), Marko Mikolaj

NK HAJDUK – Štrukovec

Goran Debelec (NK Pobjeda, Gornji Hrašćan), Vito Jurasović

NK DONJI KONCOVČAK

Filip Tomšić (NK Polet (SMnM), Sveti Martin na Muri), Denis Mesarić (NK Omladinac Novo Selo Rok, Novo Selo Rok), Leo Hamer

NK POBJEDA – Gornji Hrašćan

Luka Brezovec (NK Centrometal, Macinec)

NK HAJDUK – Brezje

Filip Tomašić (NK Hajduk Brezje, Brezje), Jan Krnjak (NK Hajduk Brezje, Brezje), Karlo Marciuš (NK Venera PMP, Sveti Juraj Na Bregu), Igor Buhanec (NK Hajduk Brezje, Brezje)

NK SLOBODA – Slakovec

Matija Marciuš (NŠ Međimurje-Čakovec, Čakovec)

NK SLOBODA – Mihovljan

Rede Sven (NK Dinamo Žiškovec, Žiškovec),

NK OMLADINAC – Mačkovec

Dino Horvat (NK Mladost Ivanovec, Ivanovec)

NK STRAHONINEC

Lino Trupković (NK Međimurje, Čakovec), Sašo Kolar (NK Mladost Varaždin, Varaždin), Zdravko Lajtman (NK Mladost Ivanovec, Ivanovec), Josip Bajkovec (NK Jedinstvo (NSD), Novo Selo na Dravi), Marcel Novko (NK Međimurec (DP), Dunjkovec-Pretetinec), Dino Jalušić (NK Polet (P), Pribislavec), David Antonović (NK Sloga Čakovec, Čakovec), Matija Antonović (NK Dinamo Domašinec, Domašinec)

NK BRATSTVO – Savska Ves

Simon Vutek (NK Dinamo Palovec, Palovec), Karlo Obadić (NK Hajduk Štrukovec, Štrukovec)

NK BUDUĆNOST – Miklavec

Toni Varga (NK Dubrava (S), Sivica)

NK MALI MIHALJEVEC

Dino Bestijanić

3.MNL

NK Parag

Aleksandar Ignac, Davor Horvat, Zlatko Oršoš, Slađan Ignac, Srđan Balog, Martin Oršoš, Ivan Ignac

NK JEDINSTVO – Novo Selo na Dravi

Matija Grabar (NK Strahoninec, Strahoninec)

NK TORPEDO – Križovec

Sebastian Turk (NK Dubrava (S), Sivica)