Image

Međimurske lepe puce poražene od Rijeke

Danas je utakmicom protiv Rijeke u sklopu četvtrtfinala hrvatskog kupa, započeo drugi dio sezone za seniorski sastav NŠ Međimurje – Čakovec.

Na SRC Mladost okupilo se oko pedesetak ljubitelja ženskog nogometa, a na kraju je pobjedu odnijela gostujuća ekipa rezultatom 6:2.

Ekipa trenera Gordana Golika nije dobro ušla u utakmicu te su to Riječanke iskoristile i već u 7. minuti vodile 2:0 pogotcima Vlastelice i Zhivikj. Do kraja prvog poluvremena Mikulica je postigla još jedan pogodak te se na poluvrijeme otišlo s 3:0 vodstvom gošći. U drugo poluvrijeme domaće igračice ulaze puno bolje te stvaraju nekoliko prilika, a jednu od njih iskorištava Emily Bister u 57. minute te smanjuje na 3:1. Taman kad se činilo da bi mogle postići i drugi pogodak te zakomplicirati utakmicu, greška u obrani rezultirala je jedanaestercem iz kojeg svoj drugi pogodak postiže Vlastelica.

Puce se ne predaju te nošene podrškom svojih vjernih navijača u 75. minuti pogotkom Ane Višnjić smanjuju na 4:2. Iskusnije gošće i na to su imale odgovor te su postigle još dva pogotka (Šulentić, Marov) i mirno privele utakmicu kraju.

Sastav: Hatlek, Vizinger, Puljić, Pintarić, Višnjić, Požgaj, Varga, Sedmak (61. Fot), Škrlec (46. Bister), Vujević, Damjanović (Šoltić, Fot, Bister, Blagus)