Međimurje sigurno do nove pobjede, Režić ponovno strijelac u sudačkoj nadoknadi

Pred šestotinjak gledatelja Međimurje je ugostilo Hrvatski Dragovoljac i upisalo novu drugoligašku pobjedu. Nakon što je u prvom poluvrijeme rezultat bio 1:1, sa dva pogotka u drugom dijelu Međimurje je uknjižilo nova tri boda. Pogotke za “Međimurce” postigli su Munivrana, Škvorc i Režić.

Opet je Međimurju bio poništen pogodak na samom početku utakmice jer je dosuđen prekršaj u napadu. Već u 8. minuti lijepim pogotkom Munivrane poveli su domaćini. U 35. minuti za goste je bio dosuđen kazneni udarac iako smo dojma da kontakta nije bilo. Gosti preko Majstorovića vraćaju stvari na početak.

U drugom dijelu Međimurje igra još više napadački. Gosti ostaju s igračem manje već u 48. minuti utakmice, a igrači trenera Kristića ovakav poklon znali su iskoristiti. Nakon nekoliko propuštenih prilika Škvorc se napokon upisao u strijelce u 76. minuti. I kad su se već gledatelji spremali kući opet se tu pojavio kapetan momčadi Ivan Režić i zatresao mrežu za konačan rezultat.

U sljedećem kolu Međimurje gostuje kod Šibenika.