Luka Liklin upisao asistenciju u osmini finala hrvatskog kupa

Za Slaven Belupo danas je od 46. minute igrao mladi međimurski nogometaš Luka Liklin.

Nogometaši Slaven Belupa danas su u Duborovniku, na igralištu Lapad, izborili 1/4 finala Hrvatskog nogometnog Kupa. U zanimljivoj utakmici bili su bolji od GOŠK-a rezultatom 1:4. Golove su za Slaven Belupo postigli su Iličić, Knoll, Gamarra i Hyunwoo.

Trener Koprivničanaca Tomislav Stipić nije kalkulirao uoči utakmice te je na daleko gostovanje na jug Hrvatske poveo sve svoje najbolje igrače koje je imao na raspolaganju u ovom trenutku.

Slaven Belupo je poveo već u prvoj minuti susreta. Knoll je lijepo asistirao za Iličića koji mirno šalje loptu pokraj domaćeg vratara za 0:1. Domaćin je izjednačio u 44. minuti kada je Matić zabio glavom nakon jednog kornera. U novo vodstvo momčad Slavena stigla je u 62. minuti. Knoll se odlično snašao pred Kristićem i poentirao za 1:2. U 79. minuti susreta Gamarra je snažno odapeo iz daljine i prelijepo pogodio za 1:3. Deset minuta kasnije nakon centaršuta Liklina iz kornera Hyunwoo je postavio konačnih 1:4.

Tako je Slaven Belupo izborio 1/4 finala Kupa u kojoj će snage odmjeriti s Dinamom u Zagrebu.