Kaštelanke ugošćuju Sisak, Plavi domaćini Gorici

Seniorska ekipa odigrala je utakmicu u gostima protiv OK Dinamo Zagreb.

Odlično su krenule u igru i osvajile prvi set s rezultatom 25:21, no domaće igračice preokreću utakmicu u svoju korist i osvajaju sljedeći set rezultatom 22:25. Započeo je treći borbeni set u kojem se igralo poen za poenom te je završio rezultatom 24:26. Nažalost, igračice Kaštela su izgubile četvrti set 22:25. Stoga utakmica završava rezultatom 3:1 u korist domaće ekipe, a Kaštelanke ekipa su ostale bez bodova.

Izabranice trenera Marka Obadiće povratak na pobjedničke staze tražit će u sljedećem susretu protiv Siska.

Druga ekipa također je igrala u gostima, protiv ŽOK-a Ivanec III. Bilo je neuspješno, no već sljedećeg vikenda streme ka boljem rezultatu. Rezultat nedjeljne utakmice Kaštela II protiv ŽOK-a Ivanec III bio je 3:0 u korist domaćih.

Ovog vikenda treća ekipa prvi put je zakoračila na teren s jako dobrim rezultatom. U svojoj prvoj utakmici mlade odbojkaške nade poražene su kod četvrte ekipe Ivanca s 3:0.

Plavi pobijedili Čazmu, u subotu dočekuju Goricu

Treću prvenstvenu pobjedu Plavi su upisali protiv Čazme, prvaka lige posljednjih nekoliko godina.

Sami susret bio je veoma napet i zanimljiv, ali odličnom borbom Plavi su zasluženo slavili. Prvi set otišao je na njhovu stranu s 25:23. Drugi set bio je nevjerojatan, a Plavi pobjeđuju s 37:35. U trećem setu bude se gosti i osvajajau ga s 25:19.

U četvrtom setu Plavi su ponovno bolji i ponovno s 25:23 osvajaju set za velika tri boda.

Do sada su Plavi odigrali pet susreta, a tri puta osjetili su slast pobjede. Priliku za novu pobjedu imaju u subtu kada na domaćem parketu ugošćuju Goricu.

Odbojkašice Nedelišća upisale treću prvenstvenu pobjedu

U subotu su odbojkašice Nedelišće Eltinga odigrala utakmicu Druge lige protiv ekipe iz Lepoglave koju ste mogli pratiti u live prijenosu putem klupske stranice.

Nedelišćanke su u gostima osvojile maksimalna tri boda pobjedom 3:1. Prvi set osvojen je bez problema rezultatom 25:10. U drugom setu Međimurke dosta griješe te Lepoglava osvaja set 25:20.

Treći i četvrti set odbojkašice Nedelišća dominiraju te bez problema dolaze do pobjede.

Sljedeći vikend čeka ih domaća utakmica protiv ekipe iz Bjelovara za koju će osigurati prijenos uživo.