Image

Ian Treska junak Nedelišća

Nedelišće je pobjedom nagovijestilo da još nije odustalo do borbe za naslov prvaka.

Nedelišće – Sloga (Š) 1:0 (0:0)

Najbololju priliku u prvom dijelu susreta imao je Brazilac Marcelo u 39. minuti. Sudac Nino Škrobar dosudio je kazneni udarac za domaće, nakon kojeg su gosti burno protestirali. Loptu na bijelu točku stavio je Marcelo, ali njegov udarac završio je na gredi.

Gledatelji kojih je bilo oko 250 na pogodak su čekali sve do 94. minuti. Nedelišće je imalo korner, a u gužvi se najbolje snašao Ian Treska koji je pogodio za 1:0 i veliko slavlje na tribinama.

Domaći su u dva navrata tražili igranje rukom u kaznenom prostoru, međutim do njih nije došlo.

Nedelišće: Kanižaj, Vibovec J., Vibovec F., Pekčec, Hladnik, Jelovečki, Marcelo, Stocco, Bujanić, Munđar, Lončar (Mavriček, Treska S., Treska I., Bacinger, Kralj, Senčar, Vugrinec)

Sloga (Š): Novak, Lukovnjak, Farkaš, Ferlin, Kovač, Ivetić, Keča, Vuk, Perkušić, Vuković, Spasić (Kopjar, Kanski, Kovačić, Šoštarić, Heric, Pukšec)