Golijada u Čakovcu: Međimurje upisalo prvi domaći poraz

U 14. kolu Međimurje je na domaćem terenu ugostilo BSK iz Bijelog Brda. Sami susret igrao se bez gledatelja, a domaćin je putem Youtube-a organizirao prijenos uživo.

U Čakovcu smo vidjeli pravu golijadu, a Međimurje je upisalo prvi domaći, a ukupno treći ovosezonski poraz. Gosti su u Čakovcu bili bolji rezultatom 2:5.

Za gledatelje sjajno prvo poluvrijeme, ali za trenere baš i ne, odigrali su nogometaši obje momčadi.

Poveli su gosti u 3. minuti preko Gbanea. U 19. minuti prvijenac u crveno – crnom dresu zabija Tino Jukić. Gosti ponovno stižu u vodstvo u 31. minuti pogotkom Dabre. Pet minuta kasnije novo izjednačenje, a gol postiže Havelka iz kaznenog udarca. U 41. minuti novo vodstvo gostiju, a ponovno je strijelac Dabro. Na dva gola prednosti gosti dolaze u sudačkoj nadoknadi kada se u strijelce upisuje Čikvar, bivši igrač Međimurja.

U drugom dijelu nije bilo puno izglednih prilika, a domaći igrač Svetić u 77. minuti gađa vratnicu.

Pred sam kraj susreta Dabro iz kaznenog udarca postiže treći pogodak na utakmici za konačan rezultat 2:5.

Priliku da se vrate na pobjedničke staze Međimurje ima u sljedećem kolu kada gostuju kod druge momčadi Hajduka.

Međimurje: Jesenović, Čovo, Brcković (od 89. Prenkpalaj) , Glavina, Mamić (od 61. Hranilović), Havelka, Đurak (od od 61. Palić), Jukić (od 61. Svetić), Mijić, Igrec, Hairlahović (od 46. Kuzminski)