Image

Djevojke Macana s hrpom medalja, Rafael zlatni u višeboju

Ovaj je vikend prošao u znaku gimnastičkog natjecanja muškoj i ženskoj selekciji GK MZ Macan koje su sudjelovale na 6. međunarodnom memorijalnom turniru Marije Vujnović.

Turnir se u organizaciji Gimnastičkog kluba “Split” održao u Splitu u nedjelju, 14. travnja, a naše cure i dečki ostvarili su izvrsne rezultate te se u Čakovec, u kasnim nedjeljnim satima, vratili s hrpom medalja.

ŽENSKA SPORTSKA GIMNASTIKA:

U slobodnom programu mlađih seniorki, Leona Radek je osvojila 1. mjesto na gredi i 3. mjesto na tlu.

U obaveznom programu mlađih kadetkinja, Ria Hatlak je osvojila 3. mjesto na dvovisinskim ručama.

Broncu je osvojila i ekipa mlađih kadetkinja u sastavu Ria Hatlak, Alana Takač, Tia Herman, Maša Varga, Nika Kolar i Hana Kralj.

MUŠKA SPORTSKA GIMNASTIKA:

U konkurenciji kadeta, Rafael Zember osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju u višeboju, na tlu, na konju s hvataljkama, na karikama, u preskoku, na ručama i na preči.

Odlične nastupe ostvarile su i naše natjecateljice Ana Hemetek, Tea Zember, Lana Kirić, Ida Mihalović, Tena Krznar i Vita Petek.

S ekipom su bili treneri Marija Zadravec, Domagoj Dominić i Matija Novak!