Antonia Ružić poražena u dramatičnom dvoboju

Antonia Ružić nije se uspjela plasirati u četvrtfinale ITF-ova turnira tenisačica u turskoj Antalyji koji se na zemljanoj podlozi igra za nagradni fond od 15.000 dolara.

Antonia je nakon dvije pobjede u kvalifikacijama te u prvom kolu upisala poraz od Julije Avdjejeve.

Za prolazak u četvrtfinale igrala je protiv Ruskinje Julije Avdjejeve, 824. na svijetu. Prvi set otišao je glatko na stranu Ruskinje sa 6:1. U drugo setu Tonka se budi te kod rezultata 3:3 radi break te prelazi u vodstvo 4:3. Do kraja seta uzela je još jedan break za izjednačenje u setovima.

Treći set bio je vrlo dramatičan, a nažalost po Antoniju, otišao je stranu Ruskinje sa 7:6.

Za Antoniju je turnir u pojedinačnoj kategoriji završen, dok je u parovima u popodnevnim satima čeka dvoboj četvrtfinala.